Modulové domy představují nejvyšší stupeň prefabrikovaných domů. To znamená, že dům, splňující vysoké požadavky na plnohodnotné bydlení vyrobíme ve výrobní hale a následně dopravíme na Váš pozemek. Hlavní výhodou tohoto systému je rychlost výstavby, která probíhá mimo Váš pozemek, tedy bez hluku a odpadu. Samotné umístění a kompletace modulů na pozemku probíhá v řádu hodin, max. několika málo dnů, podle složitosti.

Dům se po dokončení ve výrobní hale, naloží na hlubinný podvalník a následně přepraví jako nadrozměrný náklad na Váš pozemek. Jeřábem je dům umístěn na již připravené zemní vruty nebo betonové patky. Po osazení domu zbývá napojení na inženýrské sítě v předem připravené šachtě, čímž se dům stává plně uživatelným.

Modulové domy jsou plnohodnotné dřevostavby určené pro celoroční bydlení, rekreaci, nebo komerční účely. Domy ve většině případů vyrábíme na klíč, tedy se standardním vybavením. Dům však můžete mít zhotovený i bez vybavení nebo dle vašich požadavků.

PŘEDNOSTI:

– rychlá výstavba

– modularita

– nízká energetická náročnost

– nízká pořizovací cena

– možnost umístit objekt i na jiný, než stavební pozemek

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERApardubice01

VARIABILITA A MOŽNOSTI SESTAVENÍ MODULOVÝCH DŘEVOSTAVEB

sestavení

EKO domy DOMESTAV EKO představují ekonomicky dostupné řešení vlastního bydlení. Tyto domy byly vyvinuty tak, aby byl zajištěn vzhled klasického rodinného domu při zachování modularity. Základním konstrukčním prvkem EKO domu je samonosná rámová konstrukce sestavená z jednotlivých modulů.

Díky dřevěné samonosné rámové konstrukci jsme dosáhli ekonomicky efektivního a rychlého systému výstavby, při zachování dobré energetické náročnosti.

Konstrukční moduly jsou vyrobeny ve výrobní hale do stadia hrubé stavby a následně jsou převezeny na Váš pozemek a pomoci jeřábu sestaveny do podoby domu. Ostatní řemesla a práce jsou dokončeny zpravidla do měsíce.

Tyto typy domů je možné postavit na železobetonové desce, patkách, či zemních vrutech….

EKO domy DOMESTAV EKO jsou snadno dostupným bydlením s nízkou pořizovací cenou, při zachování vysokého standardu a nároků na bydlení.

Domy ve většině případů vyrábíme v základním standardu. Dům však můžete mít zhotovený i bez vybavení nebo dle Vašich požadavků.

PŘEDNOSTI:

– velmi nízké pořizovací náklady

– rychlá výstavba

– modularita

– dobrá energetická náročnost