Panelové dřevostavby, představují alternativu modulových domů pro případy, kdy není možné zachovat modularitu a je kladen požadavek na složitější dispoziční řešení domu a variabilitu. Tento typ konstrukce je vhodný především pro vícepatrové domy.

Panelové dřevostavby jsou postaveny vlastním konstrukčním systémem, který byl vyvinut, realizován a odzkoušen projekčním a realizačním týmem DOMESTAV EKO. Jedná se tedy o osvědčený a odzkoušený konstrukční systém.

Stavba panelového dřevěného domu začíná výrobou jednotlivých konstrukčních panelů ve výrobní hale. Kompletní vyrobené konstrukce stěn, podlah, stropů a příček naložíme na nákladní automobil, přepravíme na Váš pozemek a následně pomocí autojeřábu smontujeme. Samotná montáž hrubé stavby trvá 1-2 dny podle složitosti a ostatní řemesla a práce bývají dokončeny zpravidla do měsíce.

Tyto typy domů je možné postavit na železobetonové desce, patkách, či zemních vrutech….

Panelové dřevostavby představují vysoký standard bydlení zaměřený především na zajištění vysokých požadavků kvalitního, zdravého a komfortního bydlení. Domy jsou navrženy tak, aby byla zajištěna maximální tepelná a akustická pohoda s minimálním zatížením životního prostředí.

Domy ve většině případů vyrábíme na klíč, tedy se standardním vybavením. Dům však můžete mít zhotovený i bez vybavení nebo dle vašich požadavků.

PŘEDNOSTI:

– rychlá výstavba

– variabilita

– nízká energetická náročnost

– nízká pořizovací cena

– individuální dispoziční a architektonické řešení

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA