5

Postavených

domů ročně

75 dnů

Průměrná délka

stavby

1,3 mil

Průměrná cena

realizace

39

variant typových

domů

01.Design
02.Funkce
03.Úspora
04.Materiály
05.Varianty
06.Projekce
Modřínová fasáda + Cembonit
Nádherný design fasády tvořený kombinací nejodolnější dřeviny s cementovláknitými deskami Cembonit.
Zelená střecha
Konstrukční řešení střešních plášťů, které především zamezuje přehřívání interiérů a zaručuje pohodlný pobyt ve Vašem domě v období teplých letních měsíců.
Interiérový nábytek
Kvalitní prémiový masivní nábytek z nejtvrdších tuzemských dřevin dubu a buku vyrobený mateřskou společností Domestav s.r.o., která je více jak 25 let na trhu z masivním nábytkem.
Pohoda bydlení
Garantujeme Vám, že v našich domem ucítíte skutečné teplo a pohodlí domova. Ctíme zásady návrhy dispozic se správnou orientací domu ke světovým stranám, velké prosklené plocha a sepjetí domu s okolní přírodou.
Bezpečnost
Jedním z hlavních hledisek při navrhování Vašeho domu je abyste se v něm cítili bezpečně. Domy jsou konstruovány především tak, aby byly bytelné a trvanlivé. Mají dlouhou životnost a dokáží odolat běžným živelným pohromám.
Trvalá udržitelnost
V rámci životního cyklu se jedná o naprosto ekologickou stvabu, která minimálně zatěžuje životní prostředí a to především díky tomu, že je vyrobená z především z přírodních materiálů.
Čas
Díky vyspělým technologiím, rozsáhlým výrobním prostorům, skvělému technickému vybavení a dlouholetým zkušenostem je termín dodání staveb naší firmou velmi krátký.
Zateplení
Jednou z našich největších předností je použití kvalitních materiálů pro zateplení domů. V případě zateplení objektu minerální vatou používáme zejména izolaci ve formě minerálních nebo dřevovláknitých desek.
Solární energie
Buďte nezávislí a vyrábějte si sami elektrickou energii pro potřebu Vašeho domu. Přebitek vyrobené el. energie si můžete uchovat v bateriovém zásobníku.
Konstrukční prvky
Nosné prvky rámových konstrukcí našich modulových a panelových dřevostaveb tvoří zejména lepené I-nosníky, KVH hranoly a BSH hranoly.
Otvorové výplně
V našem sortimentu dodávaných otvorových výplní jsou všechny typy oken dle materiálů, způsobu otvírání, rozměrů apod. Nejčastěji dodávanými typem oken jsou hliníková, dřevěná a plastová okna s izolačním trojsklem.
Založení objektů
Mezi nejčastější způsoby zakládání patří založení na zemních vrutech, na základové betonové desce a základových betonových patkách.
Na klíč
Dům Vám kompletně vybavíme tak, abyste se ihned po dokončení domu mohli stěhovat a dům začít plně užívat. To znamená s vybavením ve formě nábytku, kuchyňské linky, apod.
Na dokončení
Varianta, která zahrnuje kompletní hrubou stavbu domu. Bez finálních povrchových úprav, jako jsou malby stěn a stropů, podlahová krytina, keramické obklady a dlažba. Je zhotoven kompletní fasádní systém včetně omítky.
Hrubá stavba
Pokud si chcete většinu prací na domě dokončit sami a potřebujete pouze hrubou stavbu neboli konstrukci domu, zhotovíme Vám podlahové, stěnové a stropní panely a střechu. Následně Vám poskytneme součinnost našich projektantů a konstruktérů jak správně stavbu dokončit.
Architektonická studie
V této předprojektové přípravě dáme Vašemu snu a představě stabilní rozměr a tvar. Sladíme dům s moderním designem, praktickým řešením dispozic a funkčností domu v průběhu jeho užívání.
Projektová dokumentace pro stavební povolení
Náš tým odborných konstruktérů a projektantů má dlouholetou zkušenost s návrhy rodinných domů a bytové výstavby. Poskytujeme našim zákazníkům komplexní a individuální přístup v řešení architektonických návrhů a 3D vizualizací.
Zastupování zákazníka při jednání s úřady
Našim zákazníkům nabízíme kompletní vyřízení stavebního povolení. Tato neméně oblíbená část „lítání po úřadech“ Vám v tomto případě odpadá. Na základě plné moci, kde Vás můžeme zastupovat, vyplníme veškeré žádosti o vydání stanovisek.

Pusťme se do toho

01

Nezávazná

poptávka

dnes

02

Schůzka s

konzultací

zítra

03

Odsouhlasení

projektu a ceny

do 7 dnů

04

Stavební

povolení

do 21 dnů

05

Výroba a

montáž

do 45 dnů

Nezávazná poptávka

Který bude váš?

Vyhledejte v našem katalogu rovnou ty domy, které splňují vaše požadavky na dispozice, velikost a typ domu. Prohlédněte si jejich realizace.

Katalog domů

Realizace