Čas

Čas

Díky vyspělým technologiím, rozsáhlým výrobním prostorům, skvělému technickému vybavení a dlouholetým zkušenostem je termín dodání staveb naší firmou velmi krátký.

Na základě těchto faktů je provoz na vysokém stupni prefabrikace a dodání kompletního domu na klíč bývá otázkou pár měsíců.

Naše firma disponuje výrobní halou, která se nachází v obci Olomučany (okres Blansko). Zde se vyrábí buď kompletní modulové domy, nebo jejich části a také jednotlivé panely pro panelový způsob výstavby. Používáme moderní technologie pro zpracování dřeva. Disponujeme rozsáhlým technologickým zázemím ve formě všech dřevoobráběcích strojů potřebných pro modulovou a panelovou výstavbu. Díky tomu to zařízení je naše výroba velmi efektivní, čas na samotnou výrobu se snižuje na minimum, a díky neustálé ochraně domu vůči povětrnostním vlivům je kvalita výsledné práce na nejvyšší úrovni.

V případě zájmu zákazníka o návštěvu výrobní haly, ať už před samotnou výrobou, nebo i během ní, jsem vždy ochotni zákazníka provést, ukázat v jakém stádiu výroby se jejich dům nachází a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.