O nás

O nás

5

Postavených

domů ročně

75 dnů

Průměrná délka

stavby

1,3 mil

Průměrná cena

realizace

39

variant typových

domů

Jsme jedničky v oboru

DomestavEko je firma s dlouholetou tradicí na českém trhu. Naše dřevostavby dělají radost svým spokojeným uživatelům již více než čtvrt století. Bungalov 5+kk má zajímavě řešený půdorys. Nabízí vstup do zahrady francouzským oknem z každého pokoje. Obývací pokoj je společná místnost s kuchyní a jídelním stolem. V bungalovu je pracovna či pokoj pro hosty a ložnice má svou vlastní samostatnou šatnu.

video placeholder

Jsme tým zkušených odborníků. Protože víme, že pořídit si dům je rozhodnutí na dlouho dobu, je naší prioritou poskytnout Vám moderní a ekologický domov jež Vám vydrží celý život.

Náš tým odborníků pečlivě ladí všechny detaily aby jste si mohly naše doby bezstarostně užívat.
V bungalovu je pracovna či pokoj pro hosty a ložnice má svou vlastní samostatnou šatnu. Dům Laguna nabídne komfortní.

Našim postupům a materiálům
můžete věřit

ISO certifikace
ISO certifikace

Jsme jediná firma v ČR vlastnící prestižních certifikací ISO 9001:2008, jež zaručují prvotřídní kvalitu našich ekologických domů. Moderní dřevostavba. Bungalov 5+kk má zajímavě řešený půdorys. Nabízí vstup do zahrady francouzským oknem z každého pokoje. Obývací pokoj je společná místnost s kuchyní a jídelním stolem.

6 důvodů, proč
stavět s námi

 1. Kvalita

  Kvalita materiálů a provedení celého domu je pro nás na prvním místě. Veškeré složitosti a řešení detailů vychází už z technické přípravy stavby.

 2. Rychlost

  Velkou výhodou dřevostaveb je její rychlost. Tomu napomáhají suché technologické procesy, ale i rychlost našich konstruktéru a techniků, kteří mají postupy výroby precizně zpracované a ty nekompromisně dodržují, tak aby stanovený termín byl dodržen a proveden v předstihu.

 3. Design

  Při projekci a konstrukci se zaměřujeme na celkový vzhled domu a jeho design nejenom v exteriéru. Máme široký rozptyl o sortimentu, materiálech a trendech ve stavebnictví, které se běžně používají a ty umíme vhodně kombinovat a pracovat s nimi.

 4. Individuální přístup

  Naše práce je pro nás radostí a zábavou. Aby nás práce bavila a těšila, tak chceme aby i vy jste byly s naši službami a přístupem spokojeni. Proto je naší přednosti vám poskytnou individuální přístup již v technické přípravě a následně i v realizaci. Důležité je aby pro vás celý někdy zdlouhavý proces stavby rodinného domu byl zábavou a příjemnou náplní snu o budoucím bydlení.

 5. Zkušenosti a odbornost

  Dlouholeté zkušenosti v oblasti dřevostaveb z nás dělá odborníky. Celým projektem vás odborně provedeme a stanovíme všechny technické možnosti, tak abychom zaručily maximální spokojenost vás s naší firmou a aby jste v novém bydlení byly maximálně spokojeni.

 6. Spokojený zákazník

  Cílem výstavby dřevostaveb je nejenom zisk, zdokonalování se, vylepšování ,,know - how", ale také vaše spokojenost při celém procesu výstavby rodinného domu.
  Vy jako spokojený zákazník jste naší referencí a to je naše ,,know - how".

Kontaktujte nás

Jsme připraveni Vám pomoci s výběrem  a vypracovat Vám
nezávaznou kalkulaci.

Kontakty
01

Nezávazná

poptávka

dnes

02

Schůzka s

konzultací

zítra

03

Odsouhlasení

projektu a ceny

do 7 dnů

04

Stavební

povolení

do 21 dnů

05

Výroba a

montáž

do 45 dnů